Your cart

Your cart is empty

Under $200

These are the ones you add to your own wish list! (or get for your partner in the hopes they let you use it too!)

27 Results

27 Results

$
to
$

The highest price is $200.00

Butter Bell Classic
Sold out

Butter Bell Classic

from $95.00

Unit price
per

from $95.00

Unit price
per

Oil Burner

from $99.00

Unit price
per

from $99.00

Unit price
per

Butter Bell Reactive Glaze
Sold out

Butter Bell Reactive Glaze

from $95.00

Unit price
per

from $95.00

Unit price
per

Butter Bell Colour
Sold out

Butter Bell Colour

from $95.00

Unit price
per

from $95.00

Unit price
per

Dotty Planter

Regular price $35.00 from $25.00 Save up to $35.00

Unit price
per

Regular price $35.00 from $25.00 Save up to $35.00

Unit price
per

Speckled Serving Ware

from $15.00

Unit price
per

from $15.00

Unit price
per

Sugar Jars, Cookie Jars, Lidded Jars

from $65.00

Unit price
per

from $65.00

Unit price
per

Utensil Holder

from $85.00

Unit price
per

from $85.00

Unit price
per

from $95.00

Unit price
per

Marshmallow Serving Bowl

from $125.00

Unit price
per

from $125.00

Unit price
per

$135.00

Unit price
per

Vases - Grey Speckle

from $65.00

Unit price
per

from $65.00

Unit price
per

Winter Speckle Candle

$70.00

Unit price
per

$70.00

Unit price
per

White Wiggle Vase

from $55.00

Unit price
per

from $55.00

Unit price
per

Fermentation Jar
Sold out

Fermentation Jar

$185.00

Unit price
per

$185.00

Unit price
per

Pearl Vases

from $125.00

Unit price
per

from $125.00

Unit price
per

Moon Jar

from $65.00

Unit price
per

from $65.00

Unit price
per

White textured vase with gold

$99.00

Unit price
per

$99.00

Unit price
per

Terra Cotta Planter

from $120.00

Unit price
per

from $120.00

Unit price
per

Marshmallow Coffee Set

from $70.00

Unit price
per

from $70.00

Unit price
per

Vases - Warm Speckle

from $35.00

Unit price
per

from $35.00

Unit price
per

Make at home - clay kit and class - Vase

Regular price $235.00 $200.00 Save $35.00

Unit price
per

Regular price $235.00 $200.00 Save $35.00

Unit price
per

Serving/fruit bowl

$130.00

Unit price
per

$130.00

Unit price
per

Grey Speckled Vases

from $65.00

Unit price
per

from $65.00

Unit price
per